4. Poraz od Partizana u trećoj pripremnoj utakmici
  5. Zvijezda 09 – Partizan

Akademija Fudbala “ZVIJEZDA 09”

Rezultati mlađih kategorija

Gošk – Zvijezda 09 (pioniri) 0:2Gošk – Zvijezda 09 (kadeti) 0:4Borac – Zvijezda 09 (juniori) 2:1

Juniori poraženi od Krupe (video)

U okviru 23. kola omladisnske Premijer lige BiH naši juniori poraženi su od ekipe Krupe rezultatom 2:1. Naši fudbaleru u 18. minutu došli su do pogotka.  Nakon izvedenog slobodnog udarca i dobrog centaršuta u  šesnaesterac gostiju iz Krupe, najviši u skoku  je bio Tomić koji ispred golmana Krupe glavom šalje loptu u mrežu. U 57….

Zenit i Caene protiv Zvijezde 09

U nastavku SNAF MONDIAL CUP naši kadeti odigrali su još dvije utakmice. U 14:00h poraženi smo od ekipe Zenita ,minimalnim rezultatom od 1:0. Možemo slobodno da kažemo da je ekipa Zenita jedna od najkvalitetnijih ekipa na turniru. U trećoj današnjoj utakmici protiv ekipe Caena naši momci odigrali su neriješeno 2:2. Moramo napomenuti da je Janković…

Pobjeda u prvom meču na turniru u Francuskoj

Jutros na naši kadeti odigrali prvi meč na SNAF MONDIAL CUP u Francuskoj gdje su pobjedili odličnu ekipu Toulouse rezultatom 1:0 (1:0). Naredni meč igra se u 14:00h sa ekipom Zenita. Srećno momci!

Kadeti noćas kreću za Francusku

Noćas u 02:00h naši kadeti zajedno sa stručnim štabom kreću na dugo najavljivani turnir u Francusku. Očekuje ih dugo putovanje, a potom turnir gdje će odmjeriti snage sa velikim imenima svjetskog fudbala. Svakodnevno ćemo pratiti utakmice i izvještavati naše navijače o učinku naše kadetske ekupe na turniru u Francuskoj. Srećno momci!

Goran Šujić

Goran Šujić , kapiten juniorske ekipe Zvijezde 09, najavio je utakmicu sa Partizanom.