Nakon utakmice sa Krupom, trener Darko Nestorović dao je izjavu za zvanični sajt Zvijezde 09.

Završena je utakmica sa Krupom rezultatom 1:1, možete li nam reći komentar utakmice:

„Kao što ste rekli, utakmicu smo odigrali 1:1 sa ekipom Krupe koja je direktni rival u borbi za opstanak. Šta reći nakon ovakve utakmice?! Bilo je mnogo toge nefudbalskog. Igrači su izdžali sve, odradili utakmicu jako korektno. Na kraju smo mogli doći do pobjede, imali smo tri šanse, gdje smo bili sami ispred golmana Krupe, međutim, golman Krupe odlično je odradio posao i sačuo svoju ekipu od poraza.

Na šta se odnosi Vaša rečenica kad ste rekli na početku intervjua da je mnogo toga bilo nefudbalskog?

Šta reći kada jedna ekipa ima 30 skraćenih slobodnjaka sa 16 metara. Kada jedna ekipa igra cijelo drugo poluvrijeme sa igračem više, kada jedna ekipa ima penal i ne pobjedi tu utakmicu, onda vam je sve jasno šta je bilo i kako je bilo na utakmici.

Čestitam našim igračima, prije svega na psihološkom planu jer su izdržali sve to, a takođe čestitam na dobroj igri koju su pružili svih 90 minuta utakmice“ – zaključio je Nestorović.