Naša ekipa nije uspjela da zabilježi pobjedu nad ekipom Omarske u gostima

Nakon utakmice sa Omarskom gdje smo odigrali 1:1, izjavu za sajt Zvijezde 09 dao je šef stručnog štaba Mile Lazarević

U prvih 5-6 minuta utakmice imali smo tri izgledne prilike za pogodak. Nažalost u devetoj minuti susreta iz kontra napada primili smo pogodak.

Dominiri smo cijelu utakmicu, a pred sam kraj utakmice došli smo do pogotka. Ostaje žal za propuštenoj prilici u posljednjoj minutu susreta gdje je Tešić ima priliku za pogotak.

Žao mi je što nismo osvojili tri bodova, pogotovo kad pogledamo ostale rezultate današnjih utakmica gdje smo pobjedom mogli da se priključimo vrhu tabele.

Domaćinima sve čestitke na igri i pokušaju da dođu do pozitivnog rezultata. Mi nismo iskoristili naše šanse iako smo cijelu utakmicu dominirali.

Slijedi derbi utakmica sa Slogom iz Doboja gdje ćemo se izmjeriti gdje smo i šta smo u odnosu na njih”- zaključio je Lazarević za sajt Zvijezde 09.