Naša ekipa savladala je ekipu Borca u Kozarskoj Dubici rezultatom 0:2. Strijelci za naš tim bili su Blagojević u 53 minuti susreta i Zonjić u 75 minuti susreta. Nakon 19. kola naša ekipa nalazi se na četvrtom mjestu na tabeli sa 39 osvojenih bodova.

Borac (KD) – Zvijezda-09    0:2 (0:0)

Stadion: “Đolovi” u Kozarskoj Dubici. Gledalaca: 150. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Strijelci: 0:1 Blagojević (53), 0:2 Zonjić (75). Žuti kartoni: Mikić, Asprilja, trener Drvenica (Borac), Janković, Vidović, Živković, trener Lazarević (Zvijezda-09).

BORAC (KD): Trninić, Bunić, Škarić (od 38. Petraković), Jolović, Asprilja, mikić, Hurtado, Kovačević, Pekić, Stanojević, Radaković (od 83. Halilović).
ZVIJEZDA-09: Knežević, Janković (od 58. Matić), Kovačević, Janjić, Stjepanović (od 66. Šikanjić), Blagojević (od 81. A. Vidović), Dujković, Gordić, Svraka (od 58. Živković), M. Vidović (od 81. Tešić), Zonjić.

Nakon pobjede komentar utakmice dao je šef stručnog štaba Mile Lazarević.

“Nakon remija na našem terenu protiv ekipe Željezničara ova utakmica nam je mnogo značila. Kao što sam u najavi rekao, znamo da idemo na teren koji je u jako lašem stanju i ekipi koja se bori za opstanak. Utakmicu smo mogli riješiti već u prvom poluvremenu nakon izglednih šansi koje smo imali.

Drugo poluvrijeme otvorili smo pogotkom Blagojevića, ali prije drugog gola koje je postigao Zonjić imali smo par šansi koje nismo realizovali. Na kraju, moramo biti prezadovoljni sa osvojena tri boda u gostima. Mi se okrećemo utakmici protiv Modriče koja se igra u srijedu na našem terenu” zaključio je Lazarević za naš sajt.