U petom kolu Prve lige Republike Srpske, naša ekipa savlada je u gostima ekipu FK “Alfa Modriča” rezultatom 0:1. Strijelac za naš tim bio je Beatović u 72. minuti susreta. Nakon ove pobjede naša ekipa nalazi se na trećem mjestu na tabeli sa skorom od 4 pobjede i jednim nerješenim rezultatom.

Stadion: „Dr Milan Jelić“. Gledalaca: 120. Sudija: Nemanja Aleksić (Banja Luka). Strelac: Jovo Beatović u 69.minutu. Žuti kartoni: Trifković, Radulović (Modriča A.), Popara, Janković, Stjepanović(Zvijezda 09).

MODRIČA ALFA: Milovanović, Zlatarić(od 70.min.Mil.Radulović), Nikić, Prljeta, Pljevaljčić (od 80.min.Đaković), Kostadinović(od 61.min.Kurteši ), Božić, Ninković, Trifković, Guskić , Stojanović.

ZVIJEZDA 09: Avramović, Janković, Kovačević, Janjić, Tešić, Beatović(od 89.min.Rakić ), Blagojević(od 59.min.Živković), Popara , Milošević(od 55.min.Adžić), Svraka, Stjepanović(od 87.min.Karić).

Igrač utakmice: Jovo Beatović (Zvijezda 09).