Naši momci zabilježili su veoma bitnu pobjedu u Trebinju protiv ekipe Leotara rezultatom 0:1. Nakon utakmice za naš sajt trener Obrenović dao je izjavu:

Odigrana je čvrsta utakmica po teškom terenu pa je zbog toga izostala i ljepota u igri. Mogu da kažem da su momci ispoštovali sve ono što smo se dogovorili pred početak utakmice, iako smo igrali oslabljeni bez tri standarda igrača. Već sad se okrećemo narednoj utakmici, tj . kup utakmici koju igramo u srijedu u Prijedoru, a potom redovnom kolu za vikend. Nema euforije, idemo korak po korak ka zacrtanom cilju.

Na kraju moram da pohvalim domaćine na fer i korektnoj igri, a posebno na gostoprimstvu kakvo nismo doživjeli do sada. Još jednom hvala ekipi Leotara kao i kompletnom rukovodstvu – zaključio je Obrenović.

Leotar – Zvijezda 09 0:1 (0:1)

FK „Leotar“: Perišić, Andrić, Šešelj (od 70. minuta Ćutahija), Paranos, Šipovac, Ramić, Zečević(od 46. minuta Šešelj), Đurić, Begenišić (od 46. minuta Stajić), Ristić, Sekulović (od 46. minuta Aćimović). Trener: Oleg Ćurić.

FK „Zvijezda 09“: Avramović, Terzić, Jokić, Tešić, Stjepanović, Blagojević (od 85. minuta Rajović), Tojčić, Stanišić (od 26. minuta Šujić), Rajković, Živković (od 76. minuta Rakić), Nikolić. Trener: Mladen Obrenović.