SLOGA – ZVIJEZDA 09  1:3 (1:2)

Strijelci: 1:0 Mace u 5, 1:1 Jokić u 19, 1:2 Tojčić u 37, 1:3 Stjepanović u 66.minutu. Stadion: „Luke“. Ihrano bez gledalaca (Covid protokol). Sudija: Bojan Panić (Prijedor). Pomoćnici: Goran Ilinčić (Prijedor) i Željko Čelica (Kozarska Dubica). Delegat: Veljko Radovanović (Banja Luka) Kontrolor: Dejan Radiša (Banja Luka). Žuti kartoni: Ristić, Vasiljević (Sloga), Blagojević, Tojčići pomoćni trener Obrenović (Zvijezda 09).

SLOGA: Divković, Janković, Marković (od 46.minuta Galijašević), Nikolić, Aljetić (od 84. Andrić), Lukić (od 70. Miljić), Stamenković (od 46. Martinović), Đuranović, Stefan Vasiljević (od 70. Trifković), Mace, Ristić. Trener: Milan Draganović

Stvarno sam zadovoljan odnosom mojih igrača prema utakmici. Imali smo tešku utakmicu protiv Kozare i ubjedljiv poraz kod kuće. Ja sam govorio poslije te utakmice da je nažalost mnogo stvari bilo protiv nas i da će to svakako doći sve na svoje. Napravili smo finu rokadu doveli smo dva tri iskusnija igrača na mladost ekipe. Već se osjeća razlika i mislim da smo na dobrom putu. Daleko smo još od pravog posla i igre. Ova ekipa ima potencijal, neće nas uljuljkati ova pobjeda protiv dobre ekipe Sloge. Mi smo se pripremali za ovu utakmicu, znali smo da je Sloga jedan čvrst protivnik. Ekipa koja je dugo na okupu, uz sav respekt prema njima smo prišli utakmici. Nažalost nismo je dobro otvorili, ali uspjeli smo brzo da se vratimo, preokrenemo i sačuvamo to vođstvo. Mogu da žalim za propuštenim šansama kojih je bilo puno. Poslije svega što se izdešavalo prošle nedelje moram biti zadovoljan sa ova tri boda. U narednom kolu očekuje nas težak rival ekipa Rudara iz Prijedora. Mogu da kažem da će to biti derbi kola. Ekipa za sav respekt, sa puno igača koji su prošli mnogo utakmica u ligi Republike Srpske i Premijer ligi. Daćemo sve od sebe i vidjeti šta će to donijeti. –rekao je Zumbul Mahalbašić trener Zvijezde 09 za sportdc.