U posljednjoj utakmici desetog kola, izabranici trenera Mladena Obrenovića zabilježili su pobjedu rezultatom 2:1. Strijelci za našu ekipu bili su Mikolić u 29. minuti susreta i Vasiljević u 78. minuti susreta.

Nakon pobjede koja ja našu ekipu “poslala” na četvrto mjesto trener Obrenović dao je komentar utakmice:

Naša ekipa najopasnije je u prekidima, što se pokazalo i u ovoj utakmici. Prvo poluvrijeme držali smo utkmicu pod kontrolom, dok smo u drugo poluvrijeme ušli bojažljivo. Umjesto da nastavimo u istom ritmu, mi smo se povukli, iskreno ne znam iz kojih razloga. Kao što se vidjeli nespretno smo primili gol, ali na kraju mogu da kažem da nas je i sreća pogledala, ali ono što volim da kažem, sreću treba zaslužiti.

Čestitam mojim momcima na pobjedi, a već sad se okrećemo narednoj utakmici, a to je derbi kola, Leotar – Zvijezda 09 – zaključio je Obrenović