Naši momci sinoć su odigrali prijateljsku utakmicu protiv odlične ekipe Budućnosti iz Banovića koju je predvodio bivši trener našeg tima Milenko Bošnjaković.

Pobjedili smo rezultatom 1:0 (Brian ANANIAS), a nakon treninga oporavka šef stručnog štaba dao je izjavu za naš sajt.

“Što se tiče utakmice sa Banovićima mogu da kažem da sam u potpunosti zadovoljan onim što smo prikazali.
Igrali smo sa ekipom koju planiramo uigravati nekih 60 minuta. Sve što smo se dogovorili ekipa je ispunila.
Ono što je bio plan je da odigramo mudro, taktički protiv ekipe koja je pretedent za ulazak u Premijer ligu i to se pokazalo.
Momci su stvarno odigrali 60 minuta gdje mogu biti zadovoljan i nadam se da ćemo u sljedećoj utakmici to podići na 70 minuta.

Narednu utakmicu igramo u srijedu u Janji, tako da će priliku dobiti igrači koji su manje igrali” – zaključio je šef stručnog štaba za naš sajt.